Мастер студије на  универзитету у Шведској – стипендије које покривају трошкове школарине

Универзитет у Шведској (Mid Sweden University) нуди стипендије за мастер студије у Шведској у јесењем семестру 2014. године.

Стипендије се додељују у следећим областима: студије туризма, пословна администрација, маркетинг и менаџмент, политичке науке, компјутерски инжењеринг, еко технологија и одрживи развој и дизајн електронике.

Стипендије се додељују као одрицање трошкова школарине од 70 000 шведских круна или 125 000 шведских круна, зависно од одабраног студијског програма.

Рок за пријаву: 15. јануар 2014. године

Напомена: Одвојени су процеси пријаве за стипендију и на Универзитет. Заинтересовани кандидати за ову стипендију могу аплицирати након што аплицирају за пријем на студије на овом Универзитету.

Више о програму и начину пријаве видети на: Mid Sweden University