Politecnico di Milano: Други позив за мастер студије академске 2015/16. године

Politecnico di Milano објављује да ће у периоду од 7. јануара до 12. марта 2015. године бити отворен други позив за пријављивање студената за упис на први семестар мастер студија академске 2015/16. године. Студентима ће бити доступне PLATINIUM, GOLD i SILVER стипендије, као и ASP стипендије за студенте са високим просеком постигнутим у досадашњем школовању.

• PLATINIUM  стипендије - 13.300 €
  • GOLD стипендије -  8.300 €
  • SILVER стипендија - 3.300 €

Биће додељено 400 стипендија, а кандидати са просеком преко 9 могу аплицирати за ASP стипендију.

Право уписа на мастер студије, као и право на стипендију, имају сви студенти који поседују bachelor или мастер диплому са претходно завршених студија (мин. 180 ЕСПБ). Студенти завршне године студија могу аплицирати за упис и пре стицања дипломе, тако што ће доставити уверење са факултета да постоје услови да стекну диплому пре одласка на студије у Милано.

Иван Мангов је представник универзитета Politecnico di Milano за Србију, Црну Гору и БиХ. За додатне информације о стипендијама и помоћ приликом конкурисања, као и обавезну регистрацију кандидата, пишите на адресу:  ivan.mangov@gmail.com

Извор: najstudent