Посебан програм стипендија за интернационалне студенте докторских студија у Јапану, 2014.

Технолошки универзитет Kochi нуди посебан програм стипендија за интернационалне студенте за докторске студије у оквиру одељења за инжењеринг на Факултету техничких наука. Стипендија се додељује за период од једне године.

Профил кандидата:

• За стипендију могу конкурисати кандидати који имају завршене или очекују да ће завршити мастер студије до почетка програма
  • одличне академске резултате како на основним тако и на мастер студијама
  • мање од 35 година
  • желе да раде као истраживач асистент на неком од истраживачких пројеката
  • познавање енглеског језика

Интернационални кандидати су ослобођени плаћања таксе за упис и школарине.
Стипендија покрива годишњу стипендију, накнаду за рад асистента-истраживача, трошкове пута и почетне трошкове живота.

Рок за пријаву: 18. 09. 2013.

Напомена: да би се пријавили за овај програм, кандидати најпре треба да изаберу истраживачки пројекат са листе понуђене на званичној страници Универзитета, а затим да поднесу и попуне сва тражена документа.

Пријаве послати поштом:
International Relations Division