Позив за пријаву студената докторских академских студија Универзитета у Крагујевцу за мобилности на Middlesex University London (УК)

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

У оквиру Еразмус+ програма студенти докторских академских студија Универзитета у Крагујевцу могу се пријавити за истраживачки боравак на Универзитету - Middlesex University London. Предвиђено трајање мобилности је 3 месеца, а мобилност се реализује у летњем семестру академске 2016/17. године (мобилност мора да се заврши до 31. јула 2017. године).

Потребна документа за пријаву:

• Пријавни формулар (молимо преузмите форму)
  • Предлог плана истраживања (молимо преузмите форму)
  • Мотивационо писмо (1 до 2 стране)*
  • CV (обавезно навести контакт адресу и телефон)
  • Листа положених испита (са свих нивоа студија)
  • Копије диплома
  • Потврда/сертификат о познавању енглеског језика**

Приказ студијских програма, као и предмета који су доступни на Универзитету Middlesex University London можете видети ОВДЕ.

Приказ истраживачких области и докторских студија које су доступне на Универзитету Middlesex University London можете видети ОВДЕ и ОВДЕ.

Сва документа можете послати на erasmus@kg.ac.rs или их донети лично у Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу (Јована Цвијића бб, зграда Ректората -између Правног и Економског факултета, 2. спрат), радним данима од 08:00 - 16:00 часова.

РОК ЗА ПРИЈАВУ: 27. март 2017. године, до 14:00 сати

Информације о стипендији и студијском боравку:

• Месечна стипендија у износу од 850 евра (за покривање трошкова живота)
  • Рефундација путних трошкова (до износа од 360 евра)
  • Више о смештају на Middlesex Универзитету у Лондону погледајте ОВДЕ.

Напомене:

Пријава и пратећа документа достављају се на енглеском (у овој фази пријаве није потребан званичан превод судског тумача);

* Мотивационо писмо: Важно је да у свом мотивационом писму обухватите следеће ставке: ваше академско постигнуће и успех, ваша мотивација и значај ове студијске размене за вас у погледу вашег даљег образовање и/или каријере.

** Middlesex University London захтева да кандидати за размену поседују одговарајуће сертификате и ниво знања енглеског језика. Комплетну листу сертификата који су признати од стране Middlesex Универзитета можете видети ОВДЕ.

ИНСТРУКЦИЈЕ ЗА СТУДЕНТЕ