Позив за пријаву студената за стипендирану мобилност на Middlesex University London (УК)

Еразмус+ кључна акција 1 – кредитна мобилност

Драги студенти, Middlesex University London позива студенте Универзитета у Крагујевцу на размену у трајању од једног семестра:

1. Студенти свих нивоа академских студија: мобилност у трајању од једног семестра, односно 5 месеци у летњем семестру академске 2018/19. године;

РОК ЗА ПРИЈАВУ: 15. октобар 2018. године, до 12:00 сати

Потребна документа за пријаву:

• Пријавни формулар (молимо преузмите форму)
  • Мотивационо писмо (1 до 2 стране)*
  • CV (обавезно навести контакт адресу и телефон)- препорука EUROPASS формат
  • Листа положених испита са свих нивоа студија (+ превод на енглески)
  • Копија дипломе са свих нивоа студија (+превод на енглески)
  • Потврда/сертификат о познавању енглеског језика**
  • Предлог плана студија током мобилности (молимо преузмите форму, BA/MA, PhD)
  • Копија пасоша

Приказ студијских програма, као и предмета који су доступни на Универзитету Middlesex University London можете видети ОВДЕ и ОВДЕ

Напомене:

1) Пријава и пратећа документа достављају се на енглеском језику (није потребан званичан превод судског тумача);

2) Мотивационо писмо*: Важно је да својим  мотивационим писмом обухватите следеће: ваше академско постигнуће и успех, ваша мотивација и значај ове студијске размене за вас у погледу вашег даљег образовање и/или каријере.

3) Знање енглеског језика** - Middlesex University London захтева да кандидати за размену поседују одговарајуће сертификате и ниво знања енглеског језика.

• Захтевани ниво знања енглеског језика за студенте: Б2

Комплетну листу сертификата који су признати од стране Middlesex Универзитета можете видети ОВДЕ.

4) За овај програм размене студенти завршне и прве године основних академских студија се не могу пријавити.

5) Додатне информације Универзитета Middlesex London за стране студенте можете видети ОВДЕ.

Информације о стипендији и студијском боравку:

• Месечна стипендија у износу од 850 евра (за покривање трошкова живота)
  • Покривени путни трошкови (у износу од 275 евра)

Више о смештају на Middlesex Универзитету у Лондону погледајте овде.

ПРИЈАВА:

Сва документа можете послати електронским путем на erasmus@kg.ac.rs, поштом или их донети лично у Ректорат (2. спрат) радним данима од 08:00 до 16:00 часова.

Адреса: Универзитет у Крагујевцу

Јована Цвијића б.б.

34 000 Крагујевац

Напомена за слање поштом и електронском поштом: Пријава за Еразмус+ мобилност, Middlesex