Продужен рок за пријаву у оквиру Eразмус Мундус Акција 2 GREEN TECH WB пројекта

Драги студенти и запослени,

обавештавамо Вас да је рок за пријаву у оквиру Eразмус Мундус Акција 2 GREEN TECH WB пројекта

продужен

да се за мобилност можете пријавити до 16. марта 2017. године​.

Више информација о актуелном позиву за пријаву у оквиру GREEN TECH WB пројекта можете наћи  овде.

Више информација о Еразмус Мундус Акција2 програму и осталим мрежема размене можете видети на сајту Универзитета, у секцији Мобилност наставника и студената (мобилност у области образовања).

Важно је напоменути да овај програм спада у програм Европске комисије за период од 2009. до 2013. године, што значи да можете пронаћи информације о пројектима који су одобрени у последњем позиву 2013/14. године (у који спада и пројекат Green Tech-WB) и трају најкасније до 2018. године, те је ово последњи позив за пријаву.

Од 2014. године покренут је нови програм Европске комисије за период од 2014. до 2020. године, а детаљније информације о истом такође можете пронаћи на горе поменутој страници на сајту Универзитета.