Програм стипендија Владе Републике Кореје 2015.

Влада Републике Кореје додељује стипендије страним студентима који желе да похађају мастер и докторске студије на вискошколским институцијама у Републици Кореји.

Стипендија покрива: пуне трошкове школарина, месечну новчану накнаду и трошкове авионског превоза (повратна карта)

Како би били изабрани за стипендисте  програма, заинтересовани кандидати морају успешно проћи први круг селекције од стране Амбасаде Кореје у Београду.

Рок за подношење пријава Амбасади, лично или препорученом поштом, је 13. март 2015. године

До наведеног рока документа за пријаву морају стићи на адресу Амбасаде (Милоша Савчића 4, 11040 Београд).

Кандидати који испуњавају све услове и који су предали сва документа са пријавом до означеног рока ће бити позвани на разговоре у Амбасаду, о чему ће бити обавештени до 20. марта.

Уколико имате питања у вези са првим кругим селекције можете контактирати Амбасаду путем имејла: koreaemb.rs@mofa.go.kr

Више о програму можете видети на званичном сајту програма.