Стипендије Адам Смит пословне школе за докторске студије на Глазгов универзитету

Стипендије Адам Смит пословне школе намењене су финансирање докторских студија у области рачуноводства и финансија, бизниса и менаџмента, као и економије.

Трајање програма: максимум три године редовних студија или пет година за оне који студије почињу у септембру /октобру 2014.

Стипендија покрива: новчани додатак (на годишњем нивоу близу 13 800 фунти), трошкове такси и новчани додатак за истраживање у вредности од 750 фунти годишње.

Заинтересовани кандидати морају поднети две пријаве: једну за студије на Адам Смит пословној школи Глазгов универзитета и другу за стипендију.

Рок за пријаву: 10. април 2014. (и за стипендију и за Универзитет)

Заинтересовани кандидати пре пријаве за стипендију морају наћи потенцијалног супервизора.

Документа за стипендију:
  • Апликациони формулар за стипендију на адреси: Glasgow university
  • Транскрипт оцена са претходног нивоа студија
  • Два академска писма препоруке – на меморандуму и потписана од стране за то одабраног профеора, скенирана или послата директно са академске адресе професора
  • Предлог истраживачког рада – попунити формулар на адреси: research proposal
послати на име Christine Athorne на адресу: business-phd-studentship@glasgow.ac

Инструкције за пријаву на Универзитет наћи на адреси: how to apply

Пријава за Универзитет путем онлајн апликационог система: application

Више о програму видети на: business school scholarships