Стипендије компаније ЕКО Србија за постдипломске студије на Универзитету техничких наука на Криту

Компанија ЕКО Србија, чланица Hellenic Petroleum Grupе, додељује стипендије за студенте из Србије на Универзитету техничких наука на Криту, за студидјски програм Нафтни инжењеринг.

Стипендија је обезбеђена за једног студента из Србије у трајању од 12 месеци (школарина у износу од 3000 евра, трошкови смештаја и живота у Грчкој у износу од 1000 евра месечно).

Истраживања и предавања на мастер програму биће одржана на енглеском језику, уз коришћење иновативних метода која укључују гостујућа предавања, семинаре, истраживачке пројекте из области Нафтне индустрије и Енергетског тржишта. Студентима ће бити омогућена и пракса у компанији.

Услови за додељивање стипендија:

Право на аплицирање за стипендију имају кандидати који испуњавају следеће услове:

1. Завршен факултет из инжењерских области (механика, металургија, хемија) са минималним просеком 7,00 (седам)
2. Активно коришћење енглеског језика уз интернационални сертификат
3. Кандидат није корисник других стипендија

Рок за пријаву је 31. мај 2017. године

Више информација о стипендији, начину пријаве и потребној документацији можете прочитати на сајту компаније ЕКО Србија овде