Стипендије за докторске студије Макс Делбрук центра за молекуларну медицину

Макс Делбрук центар за молекуларну медицину расписао је позив за пријаву за потпуно финансиране докторске позиције у трајању од 3 године.

Пријаве су отворене за кандидате који су завршили или завршавају мастер студије хемије, биологије, информатике или њима сродних области.

Рок за пријаву: 10. јануар 2019. године

Пријаве је потребно послати путем апликационог портала који можете наћи овде

Кандидати ће бити бирани на основу академских квалификација, мотивације, научног интереса и писама препоруке.

Кандидати који уђу у ужи избор биће позвани на недељу интервјуа у Берлину, а трошкови пута, визе, смештаја и оброка током интервјуа су у потпуности покривени од стране Макс Делбрук центра.

Студенти докторских студија ће бити запослени као истраживачи у Макс Делбрук центру и примати пуну плату. Такође, изузети су од плаћања школарине.

Више информација о овом програму стипендија можете наћи овде