Стипендије за докторске студије на Нанјанг универзитету 2015/16.

Нанјанг универзитет технологије нуди стипендије за докторске студије 2015/16. академске године. Стипендије су доступне за све области које је могуће изучавати на овом Универзитету и годишње се додељује до 30 стипендија.

За стипендију могу конкурисати студенти завршне године студија и дипломци. (Студенти који нису завршили основне студије, морају од матичног факултета доставити доказ да су на путу да заврше студије)

Период за пријаву ће трајати од 01. октобра – 30. новембра 2014. године.

Трајање програма: до 4 године

Стипендија покрива: пуне трошкове школарине, месечну стипендију у износу од 3000 сингапурских долара (за интернационалне студенте), трошкове учешћа на конференцијама, трошкове за коришћење рачунарске опреме, трошкове уџбеника, трошкове припреме тезе, као и субвенцију за смештај у кампусу.

Рок за пријаву: 30. новембар 2014. године

Пријава се врши електронским путем на адреси: OnlineApplication

Више о програму и начину пријаве видети овде.