Стипендије за мастер и докторске студије на Нанјанг универзитету у Кини

Универзитет природних наука и технологије Нанјанг у сарадњи са владом ове кинеске покрајине покренуо је програм стипендија намењен интернационалним студентима.

Стипендије се доељују на годишњем нивоу и доступне су за све предмете који се могу изучавати на овом Универзитету на нивоу постдипломских (мастер) и докторских студија.

Доступне су пуне и пацијалне стипендије: пуне покривају трошкове пријаве и трошкове школарине, трошкове смештаја и здравственог осигурања, а парцијалне покривају трошкове пријаве и трошкове школарине и трошове здравственог осигурања.
Трошкове пута сносе сами кандидати.

Рок за пријаву: 31. мај 2014.

Трајање програма: 4 године за докторске студије, 2 године за мастер студије

Кандидати заинтересовани за мастер програме морају имати завршене основне студије и мање од 35 година старости у време пријаве, а кандидати за докторске студије морају имати завршене основне студије и мање од 40 година у време пријаве.

Листу доступних програма за мастер и докторске студије видети овде.

Више о програму и начину пријаве видети овде.