Стипендије за мастер студије на LUISS пословној школи у Риму

LUISS пословна школа из Рима нуди стипендије за мастер студије пословне администрације. Стипендије су намењене интернационалним кандидатима и покривају трошкове школарине у висини од 24 000 еура. Додељује се 8 стипендија.

За стипендију могу конкурисати кандидати који су положили пријемни и који су примљени на овај мастер програм.

Да би могли да конкуришу за ову стипендију заинтересовани кандидати морају доставити резултате ГМАТ теста (не старијег од 5 година) и есеј у коме објашњавају зашто сматрају да им треба бити додељена ова стипендија на адресу  mba23@luiss.it.

Стипендије се додељју на основу академских заслуга и квалитета пријаве и интевјуа.

Рок за пријаву: 31. мај 2014.

Напомена: Одвојени су процеси пријаве за стипендију и на мастер програм ове пословне школе. Да би могли да аплицирају за овај програм стипендија, заинтересовани кандидати морају бити примљени на мастер програм ове пословне школе.

Више о програму видети на: luiss