Стипендије за мастер студије на Мастрихт универзитету у Холандији

Фонд за стипендије Мастрихт универзитета додељује стипендије намењене студентима који ће похађати мастер програме на овом универзитету.

Да би аплицирали за ову стипендију заинтересовани кандидати морају испуњавати услове жељеног мастер програма.

Листу доступних мастер програма видети овде.

Стипендије нису доступне за мастер студије на Факултету за бизнис и економију.

Трајање програма: највише 12 месеци (у случају двогодишњег мастер програма – стипендија ће бити продужена за још једну академску годину)

Стипендија покрива трошкове школарине, осигурања, визе, као и месечне трошкове живота.

Рок за пријаву: 15. јануар 2015. године

Пријавни формулар овде

Више информација о пријави за стипендију и за жељени студијски програм видети овде.

Напомена: да би добили стипендију, заинтересовани кандидати морају бити примаљени на жељени студијски програм. Пријаву за стипендију заинтересовани кандидати морају послати пре него што буду прихваћени за студијски програм.

Више о програму видети овде.

Извор: scholars4dev