Стипендије за мастер студије на Универзитету у Пиреју -  програм Енергетска стратегија, право и економија

Компанија EKO Serbia, чланица Hellenic Petroleum Grupe, додељује стипендије за студенте из Србије за мастер студије на Универзитету у Пиреју - програм Енергетска стратегија, право и економија.

Студентима ће бити покривени сви трошкови мастер студија – школарина у износу од 5000 евра, као и трошкови смештаја и живота у Грчкој у износу од 1000 евра месечно у трајању од 18 месеци.

Стипендија је обезбеђена за једног студента из Србије.

За програм се могу пријавити дипломирани студенти који су диплому основних студија стекли у 2017, 2018. и 2019. години из следећих области: право, финансије, политичке науке, економија, саобраћај, електротехника, машинство, журналистика.

На конкурс се могу пријавити и студенти који ће дипломирати до септембра 2019. године.

Више информација о актуелном позиву за пријаву можете наћи овде

Документа за пријаву:

• Пријавни формулар (који можете наћи овде)
  • Копија дипломе о завршеним основним студијама и уверење о просеку – оверени од стране судског тумача
  • Међународно признати сертификат о познавању енглеског језика
  • Два писма препоруке од стране професора или послодавца
  • Две скорије фотографије

Рок за пријаву: 31. мај 2019. године

Више информација о овом програму можете наћи овде.

Више информација о универзитету можете наћи овде

За сва додатна питања можете се обратити путем имејла ibantouna@unipi.gr или stipendije@hellenic-petroleum.rs.

Текст конкурса на сајту компаније EKO Serbia можете погледати овде.