Стипендије за мастер студије права у УК

King’s College у Лондону нуди стипендије за мастер студије права у трајању од једне године, за студије које почињу у септембру 2014. годне. Годишње се додели једна стипендија.

Вредност стипендије је 27 500 фунти, од којих 17 500 фунти на конто трошкова школарине и 10 000 фунти на конто трошкова живота.

За стипендију могу конкурисати:
  • Кандидати који ће похађати једногодишњи програм мастер студија права на King’s College у Лондону
  • Који су примљени на програм мастер студија до 27. јуна 2014. године
  • Који могу да докажу да им је потребна финансијска подршка
Заинтересовани кандидати морају испуњавати услове пријема на мастер програм: морају имати завршене осовне студије права и међународно признати сертификат познавања енглеског језика.

Више информација о доступним мастер програмима видети на адреси: master of laws

Рок за пријаву: 18. јул 2014.

Напомена: Одвојени су процеси пријаве за стипендију и на жељени мастер програм King’s College универзитета. Да би могли да аплицирају за стипендију, заинтересовани кандидати најпре морају аплицирати за пријем на мастер програм.

Више о програму видети на:  King’s College