Стипендије за постдипломске студије у Малезији 2014.

Влада Малезије нуди стипендије за постдипломске студије (мастер и докторске студије) у Малезији.

Трајање стипендије: 3 године за докторске, од 1-2 године за мастер студије.
Стипендије су доступне у области инжењерских наука, агрикултуре, информационих и комуникационих технологија, итд.

Профил кандидата:
  • диплома која их формално квалификује за наставак студија (диплома са основних студија за мастер и мастер диплома за докторске студије)
  • мање од 45 година
  • истраживачко искуство
  • тест знања енглеског језика (TOEFL, IELTS)
Стипендија покрива трошкове пута и визе, трошкове школарине, додатак за уџбенике и трошкове превоза у Малезији, трошкове здравственог осигурања.

Пријава се врши електронским путем на адерсу: LOGIN

Рок за пријаву: до 30. 09. 2013.

Напомена: Одвојени су процеси пријаве за стипендију и на жељени студијски програм. Да би могли да конкуришу за стипендију, заинтересовани кандидати морају бити примљени на постдипломске студије универзитета у Малезији.

Више о програму и начину пријаве видети на: Ministry of Education Malaysia