Wellcome Trust стипендије за докторске студије у УК и Ирској

Област: medical humanities

Трајање програма: 3 године

• Заинтересовани кандидати морају имати завршене мастер студије у области релевантној за област докторских студија (medical humanities).
  • Да би могали да аплицирају за ову стипендију, заинтересовани кандидати морају бити подржани од стране супервизора, одељења или института на коме би спроводили истраживање.

Пријава се врши електронским путем на адреси: grants wellcome

Рок за пријаву: 02. април 2014.

Стипендија покрива: студентску стипендију, трошкове одласка на конференције, трошкове истраживања и трошкове пријаве на универзитет и трошкове школарине на УК/ирским институцијама домаћинима.
Напомена: одвојени су процеси пријаве за стипендију и на жељену институцију. Да би могао да аплицира за стипендију, заинтересовани кандидат најпре мора аплицирати за пријем на институцију на којој ће спроводити истраживање.

Више о програму и начину пријаве видети на: wellcome