Највећа међународна организација вођена од стране младих, AIESEC, регрутује нове чланове. Млади у Београду, Чачку, Крагујевцу, Лесковцу, Новом Саду, Нишу, Суботици и Ваљеву се могу пријавити за чланство и тиме попунити своје студентске дане радом на себи и својој каријери.

Као члан AIESEC-a придружићеш се младима који теже да испуне свој потенцијал доприносећи својој заједници кроз развијање младих лидера. Имаћеш прилику да кроз тимски рад упознаш младе људе из иностранства, научиш да радиш са различитим типовима личности, усавршиш вештине пословне комуникације и стекнеш многе друге вештине.

Пријаву за чланство можете попунити овде

Више информација о студентској организацији AIESEC можете наћи овде

AIESEC je глобална мрежа студената која развија лидерски потенцијал младих и позитивно утиче на друштво. Присуством у преко 120 земаља света, АИЕСЕЦ представља највећу организацију вођену од стране студената. Својим програмима интернационалних пракси и организацијом едукативних и друштвено одговорних пројеката, AIESEC пружа младима јединствену могућност за лични и професионални развој.