„Упознај AIESEC“ и постани њихов члан

Локална канцеларија AIESEC у Крагујевцу позива све заинтересоване студенте да присуствују догађају “Упознај AIESEC” у четвртак 08. октобра 2015. године у амфитетру на Економском факултету са почетком од 20 часова.

Студентска организација AIESEC у оквиру “Future Leaders” програма спроводи пријем нових чланова под слоганом – Прилике се не чекају, прилике се стварају, па је AIESEC догађај права прилика за све заинтересоване да упознају рад ове организације и постану њени чланови.

Уколико желиш да учествујеш у Футуре Леадерс програму и постанеш део највеће студентске организације на свету, потребно је да пошаљеш пријаву у једном од следећа три круга:
  1. 04. Октобар 2015.
  2. 11. Октобар 2015.
  3. 18. Октобар 2015.
Пријаву можеш попунити на адреси: prijava

Више информација о студентској организацији AIESEC можете пронаћи на званичној интернет презентацији  oрганизације , као и на фејсбук страници: AIESEC Крагујевац.